Hledáme šikovného, manuálně zručného a pracovitého kolegu na pozici pracovníka dokončovacích operací. Pokud se s námi chcete podílet na procesu výroby součástek z hliníkových slitin, technických plastů a zejména ocelových, nerezových, mosazných a bronzových materiálů, tak nás kontaktujte na níže uvedený e-mail.

Požadavky na pozici:

  • pečlivost a manuální zručnost
  • ochota učit se novým věcem
  • praxe na obdobné pozici nebo vyučení v zámečnictví výhodou
  • samostatná kontrola a měření dílů
  • odpovědnost za odvedenou práci

Náplň práce:

  • čtení a použití technických podkladů
  • nastavení a seřízení dokončovacích strojů na požadované tolerance
  • upínání a vyrovnání obrobků a nástrojů
  • dokončování výrobních operací na jednoúčelových strojích (závitování, srážení hran, apod.)

Nabízíme:

  • mzda od 20 000,- Kč
  • elektronické stravenky v hodnotě 131,- Kč
  • možnost 5 dnů dovolené navíc
  • dopravní náhrady pro mimobrněnské pracovníky
  • dlouhodobý pracovní vztah
  • práce pouze na ranní směnu
  • příjemný pracovní kolektiv
  • možnost nástupu ihned
  • dobrá dostupnost MHD/automobilem

Pokud Vás nabídka pracovní pozice zaujala, neváhejte zaslat Váš životopis na níže uvedený e-mail.

Kontakt

Klára Baláková
Asistentka kanceláře
SOLID Brno s.r.o.
balakova@solidbrno.cz
tel.: +420 731 654 778