Máte zájem o zajímavou práci ve stabilní české firmě s bohatou historií? Do týmu soustružníků hledáme šikovného kolegu s praxí ve strojírenství.

Náplň práce:

  • zakázková výroba součástek z ocelových, nerezových, mosazných a bronzových materiálů, hliníkových slitin a technických plastů do průměru 160 mm s maximální hmotností dílu 5 kg
  • programování, příprava pracovního procesu, seřizování a obsluha CNC strojů značek Mazak, Goodway, Nakamura
  • pravidelné měření a kontrola jednotlivých dílů dle výkresové dokumentace

Co od vás očekáváme:

  • ovládání a samostatné seřizování obráběcích CNC strojů
  • výhodou je znalost řídícího systému Mazatrol nebo Fanuc
  • tvorba výrobního programu a seřízení stroje dle výkresové dokumentace
  • schopnost samostatné kontroly obrobků pomocí měřících a zkušebních přístrojů
  • odpovědnost za kvalitu výrobků
  • ochota pracovat ve 3 směnném režimu
  • samostatnost, rozhodnost a pečlivost

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • mzdové ohodnocení až 38 000,- Kč
  • možnost 5 dnů volna navíc
  • příspěvek na stravování ve formě elektronických stravenek v hodnotě 131,- Kč
  • příspěvek na dopravu pro mimobrněnské zaměstnance
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Flexi Pass, ActivePass, prémie
  • volné víkendy a svátky
  • neformální firemní kultura a příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: balakova@solidbrno.cz.