Hledáme CNC soustružníka s praxí do zakázkové výroby. Pokud vás láká různorodá práce, nikoliv rutina, pak hledáme možná právě vás.

Náplň práce:

  • Zakázková výroba součástek z materiálů ocel, nerez, mosaz, bronz, AL slitiny a technických plastů do průměru 160 mm, max. hmotnost dílu 5 kg
  • Programování, seřizování a obsluha CNC strojů Mazak, Goodway, Nakamura
  • Měření a kontrola jednotlivých kusů dle výkresové dokumentace
  • Úklid svěřených strojů a jejich okolí

Co od vás očekáváme:

  • Ovládání a samostatné seřizování obráběcích CNC strojů
  • Znalost řídícího systému Mazatrol nebo Fanuc výhodou
  • Tvorba programu a seřízení stroje dle dokumentace
  • Schopnost samostatné kontroly obrobků pomocí měřidel a kalibrů
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Ochota pracovat ve 3 směnném režimu

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost 5 dnů volna navíc
  • Stravenky ve výši 123,- Kč
  • Příspěvky, Active Pass, prémie

Hledáme právě vás? Zašlete svůj životopis na email: dockalova@solidbrno.cz, do týdne vás budeme kontaktovat.