Základní cíl

Primárním cílem společnosti SOLID Brno s.r.o. je spokojenost zákazníků. Vysoká kvalita a splněný dodací termín vytváří spolehlivé prostředí pro další spolupráci.
Nemalý důraz také klademe na vztahy s našimi dodavateli a odběrateli, které musí být férové, přátelské a s vysokou mírou komunikace. Poctivým přístupem každého zaměstnance ke svěřeným úkolům, jsme schopni vytvořit kvalitní produkt, který bude bezproblémově plnit svoji funkci.

Společně s ochotou, slušným chováním, týmovou spoluprací a vlastní zodpovědností se snažíme vytvořit zdatný kolektiv, pro který takový cíl bude samozřejmostí.

Společenská prospěšnost

Dlouhodobě spolupracujeme s brněnskými technickými středními školami v oblasti praxí jejich studentů. Našim provozem již prošlo několik desítek studentů, kteří si v praxi vyzkoušeli, jak funguje provoz strojírenské firmy a osahali si základní ovládání CNC strojů. Každý rok se k nám určitá část těchto studentů vrací s požadavkem na možnost brigády během letních prázdnin či se zájmem o vytvoření trvalého pracovního poměru.