Proč pracovat v SOLID Brno s.r.o.?

Cílem naší společnosti je dodávat středně velké sériové zakázky přesně obrobených výrobků vždy včas a v nejvyšší možné kvalitě.

Naše začátky se datují od konce roku 1990, proto se můžeme pyšnit více než třicetiletou tradicí. Jsme ryze česká společnost, jejíž 100% vlastníkem je Věra Zachová. Od počáteční výroby autokontaktů v pronajatých prostorách jsme se neustále vyvíjeli, původní pronajaté prostory jsme odkoupili a v roce 2000 jsme pořídili první CNC obráběcí stroje, které se časem staly hlavní náplní naší práce.

V roce 2009 jsme postavili novou výrobní halu s administrativní budovou, kam jsme se s nadšením stěhovali s vidinou dalšího rozvoje. Někteří zaměstnanci s námi byli téměř od začátku a v současné chvíli jsou naší trvalou oporou.

Ke každému z našich 40 členů pracovního týmu se chováme s respektem, zároveň ale od zaměstnanců očekáváme velmi dobře odvedenou práci a odpovědnost za svěřené úkoly. Velmi si vážíme zkušených zaměstnanců a rozhodně se nebráníme spolupracovat s lidmi, kteří mají věk nad 50 let – naopak si myslíme, že zkušenosti, které za svou praxi nabyli, mohou být výhodou. Jsme ochotni přijmout i pracovníky, kteří splňují předpoklady pro doplnění našeho týmu, ale je nutno je zaučit pro následnou dlouhodobou spolupráci.

Zakládáme si na jistotách, a tak naši zaměstnanci mají pravidelně na svém bankovním účtu mzdu nejpozději do 10. dne následujícího měsíce. Zaměstnance neustále podporujeme, komunikujeme s nimi, chceme slyšet jejich názor a vyslechneme si jejich přání. Preferujeme názor, že komunikace je hlavním nástrojem k tomu, abychom se na pracovišti všichni cítili dobře.

Občas společně zajedeme na výlet, na pivo nebo si uspořádáme oslavu pod firemní pergolou s ohništěm.

Můžete nahlédnout na náš facebook, kde naleznete historii, dění ve společnosti i aktuální fotografie z našeho prostředí.