Proč pracovat v SOLID Brno s.r.o.?

Účelem naší společnosti je dodávat středně velké sériové zakázky přesně obráběných výrobků vždy v čas a v nejvyšší možné kvalitě.

Od roku 1990 jsme ryze česká společnost spolumajitelů pana Aleše Pazderky a Stanislava Černého. Od výroby autokontaktů v pronajatých prostorách se firma neustále vyvíjela, původní pronajaté prostory byly odkoupeny a v roce 2000 jsme pořídili první CNC obráběcí stroje, které se časem staly hlavní náplní práce.

V roce 2009 jsme postavili novou výrobní halu s administrativní budovou, kam jsme se s nadšením stěhovali s vidinou dalšího rozvoje. Někteří zaměstnanci s námi byli téměř od začátku a v současné chvíli jsou naší oporou.

Ke každému z našich 35 členů našeho týmu se chováme s respektem, zároveň od zaměstnanců očekáváme velmi dobře odvedenou a odpovědnou práci. Velmi si vážíme zkušených zaměstnanců a rozhodně se nebráníme spolupracovat s lidmi, kteří mají věk nad 50 let, naopak si myslíme, že zkušenosti, kterých za svou praxi nabyli mohou být výhodou. Jsme ochotni přijmout i pracovníky, kteří splňují předpoklady doplnit náš tým a je nutno je zaučit pro následnou dlouhodobou spolupráci.

Od počátků mají naši zaměstnanci pravidelnou mzdu do 10. v měsíci. Zaměstnance neustále podporujeme, komunikujeme s nimi, chceme slyšet jejich názor a vyslechneme jejich přání. Myslíme si, že komunikace je hlavním nástrojem k tomu, abychom se zde všichni cítili dobře.

Občas společně zajedeme na výlet, na pivo nebo si uděláme oslavu pod naší pergolou s ohništěm.

Můžete nahlédnout na náš facebook, kde naleznete historii, dění ve společnosti i aktuální fotografie z našeho prostředí.